– This Girl Loves Sleep –
Hjelp, for et trøtt-tryne! Jeg har ikke vært så søvnig som dette siden praksis under de sureste vinterukene! Jeg sovnet fra besøket mitt, 10 minutter inni en film i går kveld, og sov i ti(!) timer. Likevel sitter jeg her og strever med å holde øyelokkene åpne. Det lukter en rolig torsdag på meg i dag. Siri og jeg hadde egentlig planer om å fiske og tenne bål denne torsdagskvelden, men med storm og plaskende regn utenfor tror jeg vi får ta det igjen den hyggestunden ved en senere anledning. Heldigvis er sommeren enda ung! Juni går kanskje mot slutten, men vi har enda to deilige, varme måneder igjen. *GLIS*.
Hannemor har akkurat vært på besøk her og knipset noen bloggbilder for meg, så nå skal jeg se om ikke jeg kan klare å holde meg våken mens jeg redigerer dem, og SÅ skal jeg pakke meg inn i mitt nye sengetøy og snurre en liten film i sengen. Jeg orker bare ikke noe mer spenstig i dag. Jeg har fri i hele morgen også og DA skal jeg være sosial <3 Har dere noen spennende filmtips å komme med så hyl gjerne ut! Jeg så Tarzan på Netflix i går, og den var superbra så jeg kan ihvertfall anbefale dere å sjekke ut den. Jeg så den i hovedsak fordi jeg har tidenes girlcrush på Margot Robbie, men den var virkelig spennende!
Middagen i går ble forresten helt nydelig, så den skal dere også få oppskriften på etterhvert! Ha en deilig torsdag så lenge, enten dere tilbringer den ute i fint vær eller gjør som meg og holder sengen <3 Hehe. Noen dager er det bare helt nydelig å ikke ha noe som helst på planen.
Hvor er den fine toppen fra?:)
Hvor kommer den fine bh’n din fra? Så lekker! Jeg ligger også i senga, har akkurat samme blåfargen på mitt sengetøy haha.
Pleier å ha hvitt men forandring fryder.
Hvor er den fine bhen fra?
Elsker bloggen din!! leser den hver dag! Jeg, kjæresten og noen venner av oss reiser til kristiansand nå om 2 uker.. har du noen tips til hva vi kan gjøre? Er det noen gode resturanter eller uteplasser? Hva er kjekt å gjøre på kveldene for eksempel? Vi tenkte dyreparken på dagen!
Kidnap med Halle Berry, sykt spennende film
Hvor er Bhen din fra? Den var nyyydelig
Ingeborg: Den er fra Lindex!
Suuupergod også!
Aida: Herlig! Tusen takk for tips
Vilde: Den er fra Lindex
Silje: Lindex!
Maria: Tusen takk! Den er fra Lindex
Men jeg kjøpte den i vår, så jeg vet ikke om de har den inne enda <3
Lise: Så hyggelig å høre Lise!
Velkomne skal dere være! Håper dere får knallvær, for da er Kristiansand magisk uansett hva dere måtte finne på
Ville ihvertfall anbefalt en tur ned på fiskebrygga for et middagsmåltid der i ettermiddagssolen. Ellers er Food Asylum min favoritt for sushi. Den ligger i Markensgate litt nedenfor Sandens shoppingsenter. Og Le Monde Tapas har byens beste tapasfjøler. Mmm! Cafe og restaurantene i markens gate er stort sett veldig bra alle sammen, så ta turen dit og velg og vrak blant menyene 
Hvis noen finner den bhen på nett legg gjerne ut link:)
Hvor er rammene du har i tre fra ?
Husker du eventuelt pris? De var såååå fine!
Maren: De er fra Ikea og kostet under 100 lappen per stykk
Du har så fine bilder på bloggen din!