Har du til tross for mine utallige anbefalinger enda ikke klikket hjem Shaiboxen, så vil jeg bruke søndagsmorgenen min på å fortelle deg at du bør gjøre dette nå. Dere husker kanskje at det for en stund tilbake siden gikk an å klikke hjem en prøvepakke av shaihøvelen helt gratis? Vel, nå har de gått tilbake til denne geniale lille ordningen igjen! Du kan altså teste ikke bare høvelen, men hele toalettmappen med både barberblader, bodyscrub, og wash&shave gratis! Det eneste du må ut med er 49 kroner i frakt, og gjør du det så får du produkter til verdi 300 kroner, samtidig som du automatisk blir med i trekningen av å vinne en tur til New York. Ikke bare for deg, men også for en venn, kjæreste eller mor! Du får nemlig også lov til å ta med deg en reisepartner! Vinneren trekkes i slutten av mars, så bare husk på å klikke hjem prøvepakken innen den tid.
Tre gode grunner til å velge Dorco Shai:
♥ Du får høvelen i et spennende Shai-kit, servert rett i postkassa! Perfekt for deg som stadig står i dusjen uten et skarpt blad fordi du atter en gang glemte å skrive “høvler” opp på handleslita.
♥ Shai er like god, om ikke bedre enn de dyreste høvlene i butikken. Den er testet av over 100 000 norske kvinner og blitt anbefalt av hele bloggnorge.. Jeg tror ikke jeg har en venninne som ikke bruker Shai i dag.
♥ Du får prøve hele kitet gratis! Liker du høvelen så fortsetter du å abonnere på toalettmappen med refillblader og sesongbasert stæsj, liker du den ikke så har du likevel en gratis barberhøvel i dusjen? Hva er det å tape?
Utenom denne trekningen av New York tur for to, så har jeg også fått lov til å plukke ut 2 heldige vinnere som får et helt årsforbruk med favoritthøvlene mine. Alt dere må gjøre for å være med i trekningen er altså å klikke hjem et gratis prøvekit HER. De to heldige som får høvler for et år trekker jeg allerede nå på onsdag!
Legg igjen en kommentar om du vil være med i trekningen!
Lykke til da dere! Klikk hjem gratispakken HER <3
Jeg bestilte Shaibox sist du anbefalte det – kan jeg fremdeles være med i denne konkurransen da?
Ja takk, gjerne

Jeg gleder meg til å prøve shai høvlene! Tusen takk for godt tips! Du har en utrolig inspirerende blogg og jeg er glad du oppdaterer så regelmessig!
Jeg har bestilt og vil være med i trekningen
Har bestilt og vil gjerne være med!

Jeg får allerede disse i posten, men kan vi forsatt være med i konkurransen?
Vil gjerne være med I trekningen
PS! Du ser helt fantastisk ut, Marthe! Stråler gjør du 
Da er pakken bestilt! Vil veldig gjerne være med i trekningen
Bra tips!
men hva med oss som allerede abonnerer på shai? Det blir liksom aldri nevnt noe om vi også kan delta, eller om det er lov å bestille en gratis prøvepakke også for oss. Vil gjerne delta på konkurransen 
Jeg har bestilt og vil gjerne være med i trekningen
Ane: Jeg tror konkurransen er for dere også men jeg skal forhøre meg med shai for sikkerhetsskyld!
Da har jeg bestilt, og jeg vil veldig gjerne være med i trekningen!
Jeg bestilte sist gang du delte, men vil fortsatt gjerne være med i trekningen
Etter å ha høyrt så mykje om dette merket må det vel testast? Gler meg til å få første pakke i posten, og vil gjerne vere med i trekninga!
Jeg har vært trofast bruker av disse høvlene i snart to år, får jeg også være med i konkurransen?
elsker i alle fall dorco shai, anbefaler det til alle jeg kjenner.
Ha en finfin dag videre, Marthe!
Hei! Veldig fin blogg!
Jeg har linken til den oppskriften men den eksisterer ikke lenger. Det er jo den beste daimkakå ever!
Men jeg lurer veldig på hvor jeg kan finne oppskriften av daimkaken, “Daimbombe”, du laget 21.01.2013. Jeg prøver å lete, men den er ingen sted å finne lenger
Jaaa takk

Jeg vil gjerne være med i konkurransen!
flott tips!
Pakken er bestilt, og jeg vil gjerne være med i konkurransen!
Hei Marthe!
Jeg har noen spørsmål angående Dubai;
Er de så strenge som det sies på kleskoder og det å holde hender på gaten? Hvordan opplevde du det egentlig, for virker jo egentlig som om man bør gå med bukse og genser og holde seg en meter unna kjæresten av alt man leser på nett ..
Klem
Da er pakken bestilt! Vil veldig gjerne være med i trekningen
Har bestilt

Jeg har høvelen fra før, og vil gjerne bare bestille èn sending av barberblader. Er det mulig?
Har brukt shai lenge, absolutt min favoritt

Abonnerer på shai fra før av, er gjerne med i trekningen

Da har jeg bestilt! Og vil veldig veldig gjerne være med i trekningen!! dette må jo bare være drømmen!!
Jeg er med! Har bestilt shaibox
Jeg vil være med!!
Bestilt
må si du ser ganske bra ut!!
Hvor er den blå bikinien fra?

Bestilt, vil være med i trekningen!
Jeg har bestilt og vil gjerne være med i trekningen.
Har bestilt, og vil gjerne delta i trekningen
Jeg har bestilt! Ååh, for en SYKT fin premie. Tar med meg min kjære mor som har lite å rutte med, dersom jeg skulle vinne ♡
Leser om disse høvlene overaaalt hos bloggerne, men hadde aldri trodd at jeg kom til å starte med de selv. MEN, etter å ha lest det gang på gang hos deg, så har du et godt poeng hver gang. For ja – nye høvler glemmer jeg ALLTID å kjøpe!
Så tro det eller ei, men du har faktisk overbevist meg! Haha, så jeg er med! Fingers crossed:-)
“Tusen takk for din bestilling!
Nå er produktene snart på vei til deg, vi håper du liker vår nye ShaiBox”
Jeg har bestilt og vil gjerne være med i trekningen
Hei:) lurer på hvor bikinien din er fra? Den var utrolig flott!
Hei! Jeg har bestilt, og vil være med i trekningen
Jeg har bestilt og er med
Jeg er med!!!! Høres så digg ut den ordningen
Jeg er med!
Er med!
Flott dame med flott konkurranse! Bestilt prøvekit!
Vil gjerne være med!
Bruker Shai til vanlig og det er helt supert! Veldig fornøyd!

Hvor er bikinien din fra?
Jeg har bestilt!
Hvor er bikinien fra? veldig fin
Hvor er bikinien fra






Puseline: H&M
Shai høvelen er veldig god! Men synes bladet er så gigantisk at jeg ikke helt kommer til på diverse plasser. :/