Årh jeg blir gal. Nå er det en uke siden jeg bestilte to par sko fra Nelly og hentelappen er enda ikke kommet i posten. Det står at det skal ta 2-6 dager og nå er det gått 7. Vi har en krisesituasjon! Neida, jeg gleder meg bare så sinnsykt til å få dem i hus.. Vet dere hva? Klokken er to og jeg har ikke engang nærmet meg badet. Jeg har sittet å sett på ungkaren i en time, spist frokost og lest. Jeg har faktisk begynt på en ny bok og har nytt den i sommerens siste solstråler..
Fine jenta mi<3
– Marthe <3
11 kommentarer
Herlige bildeer
Mat<3 digger bloggen din, har vært fast leser siden første dagen jeg tilfeldigvis svippet innom siden:)
kunne du ha skrevet et inlegg om dine topp 5 favorittmåltider?:D
fine bilder!<3 får vell håpe skoene kommer snart da!
Bestile pakke fra nelly 12. august, den kom ikke før i går.. vet om flere som i det siste har ventet leeenge på pakker fra nelly
Anbefaler sterkt at du leser Sara’s Nøkkel!
Kjempe spennende. Leste den ut på 3 dager. Anbefaler også filmen av Saras Nøkkel 
Madelen: Åja! Jaja, da vet jeg ihvertfall at den kommer og at det ikke er noen som har vært i postkassa mi før meg. Hehe!
Så fine bilder!:) Du, hva skal til for at du anbefaler en annen blogg?
Bare sånn av ren nyskjerrighet! hehe 
Du tar fine bilder!
Nice blogg!
Shopping det, her er billige sko! Klikk på min link ovenfor, må det være egnet for skoene dine!Billig nike shox sko sko , Nike Free Run sko,nike max sko,gratis frakt,credit card patment,100% safe trade!3-5 dager ankomst!
For en nydelig pus!
så herlig da!
den pusen din er så nydelig!